Lektorzy

angela1
Angelika Fuks – Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie w Rostocku (Niemcy), koordynatorka i egzaminatorka Centrum Egzaminacyjnego Goethe-Institut w English Unlimited. Autorka licznych programów nauczania, podręczników oraz materiałów dydaktycznych dla wszystkich grup wiekowych. fascynuje się metodyką i dydaktyką nauczania języków obcych.
„Uczenie się i uczenie języka jest wielką przygodą, którą warto przeżyć- to daje tyle radości”
bartosz1 200
Bartosz Czerwiński – Absolwent filologii niemieckiej Uniwersytetu Gdańskiego. Lektor języka niemieckiego w English Unlimited, koordynator i egzaminator Centrum Egzaminacyjnego Goethe-Institut, koordynator merytoryczny i autor wielu programów nauczania, podręczników oraz materiałów dydaktycznych.
„Swój zawód traktuję jako pomoc ludziom w porozumiewaniu się i rozumieniu siebie nawzajem. Jestem pewien, że to jeden z najpiękniejszych zawodów, jaki można wykonywać.”
Robert Kowalskigoethe
Robert Kowalski – Absolwent germanistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Studia filologii niemieckiej również w Wiedniu i w Heidelbergu. Doktor nauk humanistycznych. Współpracownik Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczanie języka niemieckiego w English Unlimited, w szczególności z uwzględnieniem specjalistycznego słownictwa w ramach kursów dla firm.
„Inny język to również inna filozofia życiowa, inny ciekawy świat. Wspaniałym zadaniem jest wprowadzać uczących się w jego tajemnice.”
Alicja Wrzesińskagoethe
Alicja Wrzesińska – Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła studia podyplomowe z psychologii pozytywnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Zgłębiła wiedzę z zakresu efektywnego nauczania języka obcego osób dorosłych w Ogólnopolskim Instytucie Badań Psychologicznych Coachingu i Psychoterapii w Łodzi. Egzaminatorka Centrum Egzaminacyjnego Goethe-Institut i lektorka języka niemieckiego w English Unlimited.
„Pragnę aby moi słuchacze skutecznie i w przyjemnej atmosferze poszerzali swoje umiejętności językowe, by móc swobodnie komunikować się, zapewniając sobie sukces.”
Marcin Urbangoethe
Marcin Urban – ukończył filologię germańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od wielu lat pracuje jako lektor języka niemieckiego na Uniwersytecie Gdańskim oraz tłumacz przysięgły języka niemieckiego. W ramach swoich zainteresowań zajmuje się historią Gdańska i Pomorza służąc turystom zarówno polskim jak i niemieckojęzycznym jako przewodnik.
„Język niemiecki nie należy do najłatwiejszych, ale może w tym tkwi jego urok. Z przyjemnością pomagam tym, którzy chcą podjąć wyzwanie nauczenia się tego języka.”
rydzewska-270x300
Izabela Rydzewska – Studiowała filologię germańską ze specjalizacją nauczanie języka niemieckiego z językiem angielskim (licencjat). Studia magisterskie ukończyła na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. W English Unlimited prowadzi kursy języka niemieckiego dla dzieci w szkołach podstawowych oraz kursy indywidualne dla dorosłych. Interesuje się m.in. podróżami, literaturą, tańcem.